bolak

Joska a Bedřich – shledání u umyvadla

Joska si čistí zuby pravidelně jednou za 10 dní, vždy ráno a večer. Ráno od 7:00 do 7:01 a večer od 19:00 do 19:01. Jeho bratr Bedřich si čistí zuby častěji, dokonce tak často, až je to málem nenormální – dvakrát do týdne, ve stejnou dobu jako Bedřich, ale pouze večer, a vynechává dny, kdy se v koupelně koupe jeho nahá matka, jelikož mu to připadá nezdravé. Joskova a Bedřichova matka se koupe každý druhý den, pravidelně jako hodinky, také od 19:00 do 19:01, krom čtvrtku, kdy se v tu dobu dívá na Ordinaci v růžový zahradě a víkendu, kdy se koupe otec a ona se chodí koupat až ve čtvrt na osm, ve špinavé vodě po něm aby ušetřili za vodu. Dnes je čtvrtek, 18. října, 19:00 a Bedřch a Joska se právě shledali u umyvadla. Kolik takových shledání je ještě do vánoc čeká?
Doplňuji:
Rocker: Taky záleží na tom kdy se matka koupala naposled, to jsi tam ještě nezohlednil.

Já neříkal že to má jenom jedno řešení, je to z Bělouna tak nečekej že to bude jednoduchý.

Nejlepší odpověď
anonym

To nemůže být jinak, než že se jedná o vaší rodinu! Takové aktuální informace , že se ti bráchové právě sešli u umyvadla! A i další indicie tomu napovídají, protože pouze ve famílii, kde se dodržují takovéhle hygienické zběsilosti je možné, že jde někdo s košem na dva týdny. :))

Další odpovědi
Rocker

Podle mě 4×-6×.Záleží na tom,jestli nahá matka vadí taky Joskovi,jestli když matka prošvihne koupání ve čtvrtek,tak se koupe v pátek nebo zase obden v sobotu.Jednou za 10 dní beru jako každý desátý den,ale u Bédi 2× do týdne může být po a čt,nebo út a pá…Jsem se do toho pěkně zamotal:-)
Doplňuji:
Matka se jistě koupe důkladně,když je za minutu vykoupaná,navíc o víkendu ve vodě po tatínkovi:-)

bolak

Bohemica: tak ale teď jsem se urazil, my sme slušná rodina..pane!! my sme totiž tak čistý, že se vůbec nepotřebujeme mejt!!!