Avatar uživatele
bolak

Joska a Bedřich – shledání u umyvadla

Joska si čistí zuby pravidelně jednou za 10 dní, vždy ráno a večer. Ráno od 7:00 do 7:01 a večer od 19:00 do 19:01. Jeho bratr Bedřich si čistí zuby častěji, dokonce tak často, až je to málem nenormální – dvakrát do týdne, ve stejnou dobu jako Bedřich, ale pouze večer, a vynechává dny, kdy se v koupelně koupe jeho nahá matka, jelikož mu to připadá nezdravé. Joskova a Bedřichova matka se koupe každý druhý den, pravidelně jako hodinky, také od 19:00 do 19:01, krom čtvrtku, kdy se v tu dobu dívá na Ordinaci v růžový zahradě a víkendu, kdy se koupe otec a ona se chodí koupat až ve čtvrt na osm, ve špinavé vodě po něm aby ušetřili za vodu. Dnes je čtvrtek, 18. října, 19:00 a Bedřch a Joska se právě shledali u umyvadla. Kolik takových shledání je ještě do vánoc čeká?
Doplňuji:
Rocker: Taky záleží na tom kdy se matka koupala naposled, to jsi tam ještě nezohlednil.

Já neříkal že to má jenom jedno řešení, je to z Bělouna tak nečekej že to bude jednoduchý.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: bolak

Zajímavá 10Pro koho je otázka zajímavá? manon, aramah, iceT, johana 56, barnajka, Tom20, Damiana, anonym, anonym, Tomas15 před 4179 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

To nemůže být jinak, než že se jedná o vaší rodinu! Takové aktuální informace , že se ti bráchové právě sešli u umyvadla! A i další indicie tomu napovídají, protože pouze ve famílii, kde se dodržují takovéhle hygienické zběsilosti je možné, že jde někdo s košem na dva týdny. :))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rocker

Podle mě 4×-6×.Záleží na tom,jestli nahá matka vadí taky Joskovi,jestli když matka prošvihne koupání ve čtvrtek,tak se koupe v pátek nebo zase obden v sobotu.Jednou za 10 dní beru jako každý desátý den,ale u Bédi 2× do týdne může být po a čt,nebo út a pá…Jsem se do toho pěkně zamotal:-)
Doplňuji:
Matka se jistě koupe důkladně,když je za minutu vykoupaná,navíc o víkendu ve vodě po tatínkovi:-)

Upravil/a: Rocker

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

Bohemica: tak ale teď jsem se urazil, my sme slušná rodina..pane!! my sme totiž tak čistý, že se vůbec nepotřebujeme mejt!!!

před 4179 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek