annas

Josef Čapek – Jen ten, kdo chce dobro pro všechny, zaslouží si ho sám.

Je tento citát pravdivý?

Pro Kropítko – toto je asi moje pátá otázka v této rubrice. Na jednu nikdo neodpověděl, druhou jsem kvůli žádné diskusi smazala (úmrtí dr. Plzáka – Czechrapsind ji vložil znova dopředu, diskutovalo se).

Nejlepší odpověď
hanulka11

Tak tento citát se mi moc líbí.

Další odpovědi
kropitko

Já jsem si toho všimla, no to je právě ono, najednou nechce nikdo odpovídat, nikdo diskutovat, jelikož za to nejsou bodíky.. Hlavně, že všichni tvrdili, že o body jim ale přeci vůbec nejde,,,,

No a citát pěkný, dokonce ho slyším poprvé,,pravdivý podle mého je, jen je otázkou, jestli se tak nakonec stane,,:-)

rynek878

odpovím jiným citátem:

přej a bude Ti přáno

Jahoda

Moc pěkný citát. Líbí se mi. A pravdivý určitě je 🙂

Vicki

Ano je to krásný a pravdivý citát.