DomcaCZ

Jorkšírský teriér

Vše pouze průměrná čísla :)
Od jakého věku může být fenka březí?
Kolik se narodí mláďat?
Do jaké teploty v zimě smí chodit ven?
Děkuji za odpovědi :)

Nejlepší odpověď
anonym

U trpasličích plemen je doba vhodná ke krytí od 18měsíců výše. U jorka je počet štěňat ve vrhu 1–5. Venčení v zimním období záleží na mnoha okolnostech. Pokud je pes ostříhaný a opouští přetopený byt, měly by se mu, zvláště ve vlhkém období chránit partie zad. Krátkodobé venčení 15–20min. by neměl být problém ani ve velkých mrazech, spíš vadí vlhko, jak jsem již uvedla. Delší procházky a pobyt venku je třeba zvážit podle aktuální situace . Já to řeším tak, že když začíná být zima mně, oblečené- tak musí být zima i pesanovi a trajdíme do tepla. :))

Další odpovědi
Natty*

Nech si poradit na: http://www.ce­lysvet.cz/porad­na-yorksirsky-terier
Tam jsou samé zkušené chovatelky jorkšírků a většinou do dvou dnů poradí! :)
Nebo zkus něco najít na: http://www.go­ogle.cz/search?aq=f&sou­rceid=chrome&i­e=UTF-8&q=jork%C5%A1%C3%A­Drsk%C3%BD+te­ri%C3%A9r