Sini-Minis

Jonášova metoda – funguje to???

Má některá z vás zkušenost s tzv. Jonášovou metodou, kdy podle kalendáře, který je sestaven astrologickou metodou má dojít v určitý den k početí??
A podařilo se vám otěhotnět??? Uvádí tam několik termínů v roce, kdy by eventuelně mělo dojít k početí životaschopného dítěte a navíc, zda by se narodil kluk nebo holka. Zkusila některá tohle s úspěchem???

Odpovědi
Nikuška

hmm..tak o tomhle tom slysim poprve v zivote..nwm jeste jsem na nic neprisla

Zlatomuska

MUDr. Jonáš je uznávaný odborník nejen v CR, takze bych to s ním urcitě zkusila. Já jsem sice cetla jen jeho dílo ohledně zdravého životního stylu, ale rozhodně na něj dám. Dává rady dávno známé podlozené několikaletými zkusenostmi a odbornými znalostmi. POdle mě nemáte co ztratit a právě lunární kalendár je znám právě tím, ze presně poradí, v jakém termínu co vypěstovat, udělat, aby výsledný efekt byl co nejlepsí.