Avatar uživatele
mosoj

Jo školní léta .

I když se mi lecos co se děje dnes ve škole nelíbí, školní léta byla školní léta !!!
http://letecka­posta.cz/842790166

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? ten který je, flodur, Andělé, johana 56 před 4460 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Andělé

Mosoji,excelentní žákajda!:-))))
No,v dnešní době bych se ani nedivila,kdyby podobnou už někdo vlastnil:-))
To jo,na školní léta se nezapomíná. Jsou to ta nejkrásnější léta,která se už nikde jinde neprožijou…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
johana 56

Skutečně báječná léta!Všechny „žákajdy“ ještě mám.
Ve 4.B.zajímavá poznámka:
„V době malé přestávky rušila svým smíchem ostatní spolužáky při přípravě na další vyučovací hodinu.“
Červený inkoust hodně vybledl,jnéno soudružky učitelky si stále pamatuji.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Mám schovaný notýsek z 1. A. Razítko brambory za chování bylo první, co jsem ve škole nafasovala. Pak už se se mnou erteple za vyrušování táhly každý pátek jak červená nit. Jednou soudružka učitelka hodnotila už ráno a já dostala kytičku. Do oběda mi jí stačila přeškrtat a vyplatit mě tradiční hlízou. I dnes, když si vzpomenu na to, jak zarputile ji škrtala, tak se musím smát.
Ale pozor! Copak žákajda. Já mám dokonce Svou třídnici, se Svými předměty a se Svými hodinami. Psal mi ji manžel – od zásnub do svatby (měsíc). To je teprve síla! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

poznamka-UDELUJI NAPOMENUTI TRIDNIHO UCITELE,ZA ODEPRENI POSLUSNOSTI.po precteni se me mistr pred celou tridou zeptal-A CO JSI MU ODEPRELA?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek