kamuska

jmenuji se kamila…

Jak se mám jmenovat na FB, aby tam nebylo použito moje přijímení? nějak originálně. Díky.
třeb: Kami Lka, ale takové už některé holky mají a to nechci, dííky :D♥

Nejlepší odpověď
anonym

Tak si tam napiš „Heřmánka“ , to tam někdo bude mít jen stěží a navíc budeš pravdě blíže, než komolením tak hezkého jména.

Další odpovědi
david22

třeba takhle: カミラ To je přepís tvého jména do japonštiny. Je to originální a nikdo to nebude mít 😁

Michal Kole

Pokud neumíš plavat tak Neplavající a pokud plavat umíš tak Plavající

😁

terry

A proč ne třeba kamuska? Jako tady.

Damiana

Navrhuji Azulena, ale pozor, aby na „tebe“ někdo neměl alergii…:-))