bolak

Jméno písně – duet

Dneska jsem slyšel v radiu písničku, byla romantická, česká, byl to duet (aspoň myslim), problém je že si pamatuju jenom jedno slovo :) > „užasnou“ .

Né „úžasnou“ ale „užasnou“ na začátku s krátkým „u“ – to slovo, tuhle část zpívá žena, mladá, tak mezi 20–30 pro mě osobně celkem neznámá, ale já se ve jménech zas tak nevyznám, každopádně žádná lucka bílá nebo mumie (helenka vondráčková) to nebude, nic podobnýho. Ten refrén je asi nějak takhle: „Ta na ná…na na na na..ná..ta na na na na na ná..na na u žas nóu.“

První tři tóny jsou nejspíš stejný a to slovo „užasnou“ je tam v tom smyslu, že né že je někdo úžasný, ale že nad tím někdo nebo něco (všichni, nebo lidi, nebo srdce) užasnou. Jinak co se týče písně, tak tu jsem slyšel prvně, takže bude asi nová. Hledal jsem na internetu, zkoušel jsem všechny google triky a neuspěl. Je to celkem oříšek.

Odpovědi
stejsi12

To ses možná ráno vzbudil a babička si zpivala na záchodě :D