Neznáte někdo jméno českého filmu, v němž se do krátkovlasé učitelky TV, která trpí epilepsií, zamiluje zloděj kol?

Neznáte někdo jméno českého filmu, kde je krátkovlasá učitelka TV, která trpí epilepsií, potom je tam zloděj kol, který se do ní zamiluje. Je to český film s tAkovým pochmurným dějem, děkuji za nápady

Odpovědi
Cenobita

Obávám se, že TV-čka v českých školách učit nemohou, v jednom filmu Zdeňka Trošky: Kameňák 1, však bylo toto téma použito, jako učitelka: Eva Vítková, ale to bylo spíš jen CD-čko 🙂

Zdroj: http://www.pos­tavy.cz/eva-vitkova/