Danah

Jména pro ‚bad boys‘ ?

píšu povídku a vystupuje tam nepříjemný a odtažitý arogantní kluk, kterého ale plánuju přesadit v pokračování povídky na ‚tu dobrou stranu‘ a potřebuju poradit nějaké jméno :33 Spíš anglické než české (přeci jen v americe mají lepší a neobvyklejší jména…) :Ú

Odpovědi
led

Pokiaľ silou mocou to musí byť americké meno, potom napríklad indiánovi „Jumping horse with red hair“ stačí, ak si ho skrátite na Redhorse a máte krásne amerikanizované meno :). Mnoho cudzích mien po preklade do našej reči vyznieva podobne.
Osobne si myslím, že možno vystačiť aj s našimi menami, pokiaľ si ich nevyberiete z telefónneho zoznamu. Meno nerobí poviedku, ale poviedka meno ano.
Doplňuji:
Aj meno Hanad je zaujímavé pre takéhoto človeka, načo chodiť kdesi ďaleko…

DoctorWho

Lucifer
Zayvin
Bertolf
Cedric
Cezar
Lucian (Meaning- light)
Greer
Gregor
Ranulph
Abaddon
Drakul
Samael
Satan
Seth
MarmaDuke

Rutherford
Bane
Thaddeus
Frederic
Lucien
Percival
Quincy