EVIL

Jk se dobře mlátít?

znáte dobré fígle jak a kam někoho uděřit aby se složil? rány do koulií nepište hazejte ppř odkaz dík
Doplňuji:
miroslavst nesouhlasím stebou když do tve baby někdo začne hustit tk mu je lehčí dát přes hubu než sním kecat a chuck noris to má fakt ty věco co tam dělá

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Lepší je se nemlátit, moudřejší ustoupí-nemyslíš?
A jinak zkus kouknout na Chucka Norrise-ten neprohrává :)

Další odpovědi
Hlada

Udeřit někoho tak, aby se složil kvůli tomu, že obtěžuje tvou dívku je nemístné, může být kvalifikováno jako úmyslné ublížení na zdraví.
Lepší je chodit se svou dívkou do takové společnosti, kde nebude obtěžována. Naprostá většina žen si s nežádoucí konverzací dokáže poradit i bez použití násilí.

led

Pozorne si preštudujte filmy s Jackie Chan, dostane bitku, ale aj tak vyhrá a k tomu si pozrite zábery z nakrúcania.
Chce to dlhý a tvrdý tréning.
Ale hlavné sú reakcie, ktoré súper nepredvída, napríklad inteligencia u blondýny 😁.
PS.
Svoje „triky“ vám neprezradím, stratila by som obranyschopnosť.

BandiOl

Pokud máte zájem mohu Vám některá místa popsat. Napište mi na e-mail, který mám na profilu. Ale odpovědnost za použití si ponesete sám.

dědapetr

http://www.kyusho-praha.cz/index­.php?page=4-FAQ.php .Vhodně zvolené slovo, stejně tak jako úder pěstí, dokáže člověka zcela paralizovat.Je to na tobě.

Tombik

Pořádná rána mezi oči, anebo třeba nakopnutí s přidržením (chytneš ho za rameno a kolenem ho nakopneš do obličeje).

jendahun

No myslím,že to bylo názorně ukázané ve filmu s Charlie Chaplinem.Podkovu do boxerky,nebo ještě lepší,nosit pod kabátem kousek ocelové traverzy.Asi tak půl metru.Záleží na vaší fyzické konstituci,možná by stačila i vodovodní trubka.

Terryle

Můžu Ti poradit trošku osobněji? Zrovna Tobě bych moc „učit se rvát“ nedoporučovala… působíš na mě jako člověk, kdo docela ochotně vyletí. A neber to prosím blbě, nekritizuju Tě – každej jsme nějakej, ale je potřeba si to uvědomit a zařídit se podle toho. Možná kdyby ses naučil dobře mlátit, mohl bys udělat blbost, které bys později mohl litovat… a to za nějaký navážení do baby nestojí. Stačí jednou blbě ujet s nervama a můžeš mít zkaženej život…
Zásadní je, jak to bere Tvoje holka – pokud se chichotá a dělá jí zájem druhýho chlapa dobře, stálo by za to si promluvit i s ní, je to divnej přístup. A pokud se do ní někdo naváží a ji to štve, tak chlapa pošli do pr… a odejděte jinam.