Pomelo74

Jizvy po akné.

Ahoj! Neznáte nějaký přípravek nebo nějakou fintu na odstranění červených jizviček po akné? Mám jich po celé tváři a nechtějí vyblednout :)

Nejlepší odpověď
anonym

Doporučit mohu jenom dobrou kosmetičku, nebo kožního lékaře. Pokud je to větší problém, nezvládne to kosmetika koupená na základě soukromých rad lajků ani v drogerii, ani v lékárně.

Další odpovědi
Damiana

Pokud bylo již akné doléčeno, ale následkem jsou drobné jizvičky, je třeba znovu vyhledat odborníky – kosmetický salon nebo pracoviště dermatologa. Přečti si zde o více možnostech.

http://www.plas­ticka-chirurgie.us/nap­sali-o-nas/i-jizev-po-akne-se-lze-zbavit/

Staaafu

Měla jsem velké problémy s jizvami po akné, ale je pravda, že procedury mi od toho pomohly a já si to nemůžu vynachválit :))))

Lvicek66

Osobně doporučuji tohle http://www.ama­rylliscentrum­.cz/akne-jizvy-pigmentove-skvrny-po-akne a přímo teda Alpha peel nebo pokud to nemáte rozjeté, tak Renlive :)

Ludenka

A ty jsi na tom byla? Zabralo to?

Lvicek66

Byla jsem na tom a opravdu to pomohlo :)

Andiska

Mohu se zeptat zda tenhle salon http://amaryllis­cheb.cz/index­.php/vase-potize/akne-jizvy-a-pigmentove-skvrny-po-akne je ten samý co jste sem dávala ?

Lvicek66

Ten samý to není tak úplně :) Ten co jsem sem dávala, tak je salon v Praze :) Tento je vlastně ten samý, ale je v Chebu :)

danduska

Tak to děkuji za vysvětlení, ale procedury by tam tedy měly být jedny a ty samé ne?

Lvicek66

Když se tak dívám, tak to amaryllischeb.cz je vlasně úplně stejné jako v té Praze, jakože i ty procedury :) jen asi personál bude jiný :D

danduska

Personál to mi došlo :D právě to mám blíže do chebu a myslím si, že tam by mohla být i kratší objednací doba na nějaký ten přístroj :)

Lvicek66

To by asi určitě být mohla, přeci jen Cheb je menší než Praha, ale na druhou stranu nevím, ale zkus a uvidíš :)