Bla Bla Bla

Jizva po operaci

Před 7 lety jsem byla na operaci slepého střeva a jizva se mi zevnitř přichytila. Můžu s tím něco dělat?

Nejlepší odpověď
rtepp

Po slepém střevu lázně kde žijete ???
Pro tasiri !!!

Další odpovědi
Deli

Tohle chtělo řešit hned, tedy začít 14 dní po operaci s masážemi jizvy.
Můžete se zkusit poradit na chirurgii, ale spíš to řešit nebudou.
Dobrá zpráva je, že se Vám to vyřeší během těhotenství – jak bude bříško růst, budou se srůsty, které po každé operaci v břiše vznikají, trhat. Vzpomeňte si na to, budete mít sem tam takové tahavé a bodavé bolesti, tak se nelekejte.
Ad ostatní: Do lázní po slepáku se dnes už jezdí jen když je průběh operace či pooperační stav komplikovaný. Ještě před 15 lety jezdili všechny ženy a dívky. Šetří se, kde se dá, pak se diví, že se znižuje plodnost…

hanulka11

po sedmi letech těžko, také mám ošklivou jizvu po slepáku, přitom se říká… že by to mohl operovat vrátný

tasiri

A byla jsi potom v lázních? To je dnes totiž dost důležité…