Avatar uživatele
klaruška

Jizva.....

Dobré ráno. Mám takový problém. Cca před 2-mi měsíci jsem byla někde na bazénu, a tam jsem si odřela bedra o nějaké kamínky. Na zádech mám jizvičky jako kdybych se škrábala klíčem do krve nebo já nevím. Bohužel když se strup sloupl jde to strašně vidět. Z léta jsem navíc celkem opálená takže si jizviček každý všimne. Nemáte někdo nějaký tip, jak zamaskovat jizvičky, nejlépe navždy? Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Pájo, Wang, MA-SU-KA před 4539 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ja mam z verejneho koupaliste jizvicky na koleni uz 30 let. ☹ Plavala jsem a najednou jsem soupala kolenem na betotu v brouzdalisti.
Nejake jizvicky opravdu nezmizi. Jen uz nejsou tak bile , svetle .. , uz jsou videt jen z velke blizkosti. A tak to mozna bude i vasich jizvicek. Ted je zima , tak mate vse schovane a v lete stejne budete zase chodit zase na koupaliste , tak to ani nema cenu maskovat. Ani si poradne nedovedu predstavit , jak by jste si nanasela make up na bedra. 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Sůwa

No, přes zimu snad záda tolik neukazuješ, tak máš na „opravu“ trošku času. Na jizvy je nejlepší vepřové vyškvařené sádlo, mazat co nejčastěji. To je rada prof.Borůvky a nikdo zatím nevymyslel nic lepšího.Já mám po operaci jizvu na nose a po sádle se celkem ztratila, ale zpočátku jsem od lidí zakusila hodně jedovatosti. To mne naučilo si z blbých lidí nic nedělat, co záleží na nějaké jizvě na těle. Na duši bývají horší jizvy a ty vidět nejsou. 😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pájo

Teď je to hodně vidět díky opálení… během zimy se to srovná – vyblednete.

Většinou je lepší zareagovat na léčbu jizvy mnohem rychleji (po dvou měsících už mnoho nezlepšíte) …
Je dobré hned zčerstva s tou jizvou pracovat.

Nejlepší je, když zacelenou ránu ihned začnete promašťovat, tím zajistíte „vlhké hojení“ a strup vůbec nevznikne.

Na čerstvou jizvu je jedinečný! gel CONTRACTUBEX (20g/cca 190,– Kč)..nedám na něj dopustit, jen díky němu nemám nad okem šití, jak Frankenstein.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Jedině použít nějaké vhodné líčidlo. Brzy se to srovná samo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Dejte tomu čas a kůži promazávejte mastným krémem, za rok bude líp 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOX.IK

Cas je nejlepsi na jizvy, nektere se ztrati nektere jsou videt jen z blizka. Jedine co snad pomahalo byly tlakove masaze, ale to nevim jak u odrenin- ty se hoji ale docela dobre

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek