Gifos

Jizdenka – presunuti na jiny den nebo zruseni. Poradíte prosím?

Dobry den,

Jde nejak zrusit nebo posunout cas jizdenky?Koupil jsem na internutu jizdenku od CD, ale pak jsem zjistil, ze jsem ji koupil na jiny den. Da se jiudenka nejak stornovat nebo posunout na jiny den? Predem diky

Odpovědi
Lamalam

A tam, kde jsi jí kupoval odpověď není? To je divné, obvykle tam mají storno podmínky.

Pepa25

Udělal jsem stejnou chybu, jízdenku stornoval, peníze dostal zpět na kartu. Bez problémů. Odkaz je v eshopu:
https://www.cd­.cz/eshop/cus­tomer/reclama­tionform.aspx