Dobrá duše

Jízdenka na vlak Praha-Plzeň

Jsem trochu zmatenej z toho co píší čd na netu, kolik teda stojí standartně u pokladny praha-plzen? Z toho jsem pochopil ze 100 standartně ale posledne si pamatuju o hodne vetsi cenu tak jestli to nemenili tak je to asi jen informacni sum. Take by me zajimalo jestli na slevu student do 26 musim mit neco jineho nez doklad o studiu, je tam kategorie proste student do 26 a nemaji tam u toho uvedenou zadnou nutnou kartu ci tak neco? snazil jsem se hledat ale bud jsem natvrdlej nebo asi jo :o(

Odpovědi
Výletník8

100 Kč je tzv. Akční jízdné speciálně pro tuto relaci. Základní jízdné by bylo vyšší. O prokazování nároků si přečtěte přesně na stránce s přiloženou adresou.

Zdroj: http://www.cd­.cz/infoservis/cim-se-ridime/-3939/