jezdim s neprihlasenym autem,jsem pouze v mali kolonce,jinak mam vse v poradku,pojistku mam,vybavu vse v poradku,pouze ten prepi,co me hrozy?diky
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
Co přesně máte na mysli výrazem „jsem pouze v mali kolonce“ ?
U otázky nebylo diskutováno.
Dokážete se v dnešní době radovat z maličkostí?
Stalo se vam nekdy, ze na vas zautocil nejaky ptak, anebo vam alespon vynadal?
Máte nějaké praktické tipy, jak mít kvalitní spánek za teplých nocí?
Co nejvíce trápilo mladou generaci v socialismu a normalismu?
Jaký význam má čas v lidském životě a jakým způsobem určujeme jeho skutečnou hodnotu?