Již tři týdny tady nebyl(a)! Víte kdo ?!

Doplňuji:
Hanny,Drap i bolak mají pravdu!

Nejlepší odpověď
anonym

Nevim sice o koho jde , ale at jde o kohokoliv , treba uz se mu sem nechce kvuli nekterym uzivatelum , nebo uzivatelkam ( treba me ) chodit.
Nekdo odejde proste kvuli nekomu , kdo rype , dela nevedomeho a skodolibe si napr. doma 3 dny formuluje otazku … , hlavne aby ublizila.!
Tak mozna proto.

  • iv-

Další odpovědi
hanny 2

Kerberus!

anonym

Kerberus byl jen zapůjčený profil, poslední aktivita před 22 dny, kdy bylo zažádáno o jeho zrušení, zatím ještě na webu figuruje jako neaktivní.
Jeho uživatelka si obnovila původní profil annas, takže je tu permanentně už od dřevních dob založení Odpovědí.
Doplňuji:
Takže upřesnění dle dikce barbakana, nebyl tu profil (a možná „lištobijka“), ale byla tu uživatelka. A protože profil je neživotný, musela by v otázce být ještě formulace „Víte kdo/co?!“.

www

Omyl, byl(a). 😉

Drap

Taky mě nqapadla Kerbeus, jedna, alespo%n pro mne z výrazných osobností těchto stránek.

hanulka11

jestli myslíš dědapetr …byl tu dnes- odpovídal

bolak

Modrá Lišta

anonym

Ještě chvíli počkám a pak odpovím! 🙂