hanulka11

Již jste si koupili novou kávu?

Docela by mě zajímalo,jak chutná zelená instantní káva Necafé Green. Máte s ní někdo zkušenost?
Doplňuji:
Tak já ji zítra vyzkouším , píše se zde,že obsahuje 2/3 pražených zrn a 1/3 zelených. Jen sama vím,že pokud se někdy dříve stalo,že semleli kávu a bylo v ní zelené zrno-říkalo se že má káva lišku,pamatuje to někdo? A byla trpká na chuť ,tak jsem zvědavá co zase vymysleli za trhák.

Nejlepší odpověď
led

Ľudia majú rôzne chute. Čo chutí mne nemusí chutiť druhému.
Treba si kávu kúpiť,najprv malé balenie,
skontrolovať či kontajner na smeti je prázdny,
uvariť si kávu,
napísať testament,
ochutnať kávu, ak prežijete ochutnávku – kávu dopiť,
ak neprežijete, kávu vyhodiť a oznámiť ostatným,
čakáme na výsledok.
Dobrú chuť 🙂
PS. Zatiaľ si dopijem čiernu kávu…

Další odpovědi
Miroslavst

Nekoupil jsem ji. Tak nevím, nebudu mít pak nějaký žáby v břiše??
To raději normální, klasickou černou.

aramah

hanulka11 ano pamatuji nedala se pít.Ale jak ta káva chutnala už nevím.

hanjimka

Mám v plánu při víkendovém nákupu si ji koupit.Taky mě láká.Pak se ozvu jaké to bylo.

led

Hanulka, akú chuť mala káva?