Avatar uživatele
Mirdas

Již jste byli také vylosováni ?

Během měsíce se mne již dvakráte objevila zpráva ( i zde ) že jsem byl náhodně vylosován systémem a mohu vyhrát Smartphone, jen musím pro potvrzení kliknout pro souhlas.
Je to podvod?

  • Lahny: Připomněl jste mne také jeden telefonát kdy mne zdělil že na mou adresu byla zaslána velice zajímavá nabídka a co ji říkám. V další větě chtěl vědět jak se jmenuji a kde bydlím!!!

Samozřejmě jsem zavěsil.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Agneta, gecco před 3070 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mravenec

Ano, stejně jako odkaz „Gratulujeme, jste 1000000000 náv­štěvníkem této stránky, vyhráváte IPHONE!!!!!“

Pak se dozvíš že musíš poslat SMS za 99Kč a zúčastníš se soutěže o IPhone.

D : Vlastně, jednou jsem takových neuvěřitelných výher měl asi 15… 😁 (Za den)

Upravil/a: Mravenec

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Ano, je to podvod…
Viz Mravencova odpověď, je to ´upatlaná´ marketingová kampaň, abys v naději na výhru ´vyplázl´ peníze…
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
setapouch

Ne, nezobrazuju si reklamy.

Oprava: (Ano, je to podvod.) – Ne, není to podvod. Říkají, že MŮŽEŠ vyhrát, pokud splníš určité podmínky.

Upravil/a: setapouch

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Vylosován, ale ne tady.
Volali mně z (už si nepamatuju jaká to byla firma), že moje číslo telefonu bylo vylosováno a vyhrál jsem nějaký pleťový krém, který stojí 500 Kč, ale já ho dostanu za pouhých 200 Kč.
Tak jsem odpověděl, že pokud teda něco vyhrávám, tak to musí být zadarmo, protože za výhru se přece neplatí.
V tu ránu zavěsili.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek