misicka2310

jitrocelový sirup???

ahojky můj syn má 2 měsíce a 9 dni a trápí nás kašel byla jsem nemocná a on onemocněl ode mě má kašel sýpe kucká sem tam ale ráno chraptí doktorka nám dala kapky už minule tussin a pokaždé když mu je dám tak přestane dýchat zakloní hlavičku a vyplivne to tak se ptám jestli mu můžu dávat jitrocelový sirup nebo nějaký jiný sladký sirup děkuji
Doplňuji:
Tak už máme stoptusin sirup karamelový a ten mu jede :)

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Mišičko, dvě důležité věci:
1)Přečtěte si OŘÍBALOVÝ LETÁK tohoto sirupu. Měla by tam mimo jiné být i informace, od jakého věku je možné jej podávat dětem. U mnoha léků to bývá od ukončeného 6. měsíce, někdy i později. Je to právě pro vyšší obsah cukru nebo jiných látak, které by sice možná děťátko přesvědčily, aby lék neplivalo, ale mohly by mu ublížit.

  1. O jakékoliv změně léku nebo komplikacích se poraďte s LÉKAŘEM!!!!!