Jite vice z hladu , nebo z chuti. ? Ja jsem se nasnidala rano z hladu … ted je skoro 8.00 a uz mam na neco chut. 🙂

Doplňuji:
Tak ja uz jsem na to prisla !! Ja to delim spravedlive : Hlad – chut – hlad – chut a tak to jde se mnou kazdy den od rana do vecera. 🙂

Nejlepší odpověď
tom004

Dobré ráno.Takhle postižených,je nás určitě víc.Jsem na tom podobně.Vždy si ten další hlad nějak „rozumově“ zdůvodním,ale není to nic jiného,než ........... doplň si sám/a. 🙂
Doplňuji:
No,a je to.Člověk si to musí vždy umět „přijatelně“ zdůvodnit,a je po problému. 🙂

Další odpovědi
Deli

Myslím, že v našich končinách většina lidí ani neví, co je to hlad, takže jíme, protože je čas na jídlo, protože se právě obědvá, protože máme chuť a nebo taky z nudy…
Já spíš bojuju s tím, že ve tři odpoledne zjistím, že jsem od rána měla jen kafe – a pak bych snědla cokoli. Příšerná kombinace. ☹

rynek878

I já bych si teď dal nějaký dobrý dortík s pěknou třešničkou nahoře,mňam

casey

Tak to ja se nasnidam v pul osmy rano a uz kolem jedenacte v praci verbuju kolegy na obed, pac mam hroznej hlad. Tim ovsem nechci rict, ze po obede ke kave se tam jeste neco nevejde. A to uz s hladem jiste nesouvisi.

Georgo2010

Je rozumné si rozdělit jídlo na několik častějších etap a zařadit do jídelníčku více ovoce a zeleniny (např. jablko na svačinku nebo před usnutím místo čokoládových tyčinek). A co takhle cereální sušenky? Důležité si udělat čas na jídlo a pomalu si vychutnávat každé sousto. A rada na závěr? Dodržovat pitný režim.

johana 56

Snídaně musí být vydatná,ráno je opravdu hlad.Na chuť potom nějaké ovoce,nebo zeleninový salát.