Avatar uživatele
anonym

Jite vice z hladu , nebo z chuti. ? Ja jsem se nasnidala rano z hladu … ted je skoro 8.00 a uz mam na neco chut. 🙂

Doplňuji:
Tak ja uz jsem na to prisla !! Ja to delim spravedlive : Hlad – chut – hlad – chut a tak to jde se mnou kazdy den od rana do vecera. 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, rynek878, johana 56, tom004, Deli před 4683 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Dobré ráno.Takhle postižených,je nás určitě víc.Jsem na tom podobně.Vždy si ten další hlad nějak „rozumově“ zdůvodním,ale není to nic jiného,než ........... doplň si sám/a. 🙂
Doplňuji:
No,a je to.Člověk si to musí vždy umět „přijatelně“ zdůvodnit,a je po problému. 🙂

Upravil/a: tom004

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Deli

Myslím, že v našich končinách většina lidí ani neví, co je to hlad, takže jíme, protože je čas na jídlo, protože se právě obědvá, protože máme chuť a nebo taky z nudy…
Já spíš bojuju s tím, že ve tři odpoledne zjistím, že jsem od rána měla jen kafe – a pak bych snědla cokoli. Příšerná kombinace. ☹

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
rynek878

I já bych si teď dal nějaký dobrý dortík s pěknou třešničkou nahoře,mňam

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
casey

Tak to ja se nasnidam v pul osmy rano a uz kolem jedenacte v praci verbuju kolegy na obed, pac mam hroznej hlad. Tim ovsem nechci rict, ze po obede ke kave se tam jeste neco nevejde. A to uz s hladem jiste nesouvisi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Georgo2010

Je rozumné si rozdělit jídlo na několik častějších etap a zařadit do jídelníčku více ovoce a zeleniny (např. jablko na svačinku nebo před usnutím místo čokoládových tyčinek). A co takhle cereální sušenky? Důležité si udělat čas na jídlo a pomalu si vychutnávat každé sousto. A rada na závěr? Dodržovat pitný režim.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Snídaně musí být vydatná,ráno je opravdu hlad.Na chuť potom nějaké ovoce,nebo zeleninový salát.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek