jsemjá

Jíte ryby, protože vám chutnají?

Já ano, jím ryby, a velice mi chutnají, protože jsou dobré.

--
pozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky

Jíte ryby?

Nejlepší odpověď
Arne1

Samozřejmě. Jen kdyby tohle „jídlo chudých“ nebylo tak drahé.

Další odpovědi
Kepler

Ano, občas si dám. Je to vynikající zpestření jídelníčku. Bohužel docela drahé.

Drap

Jím. Pokud možno i dost často.

aliendrone

Filé, zavináče, očka/filetky z ančoviček… Jinak je moc nemusím. Na Vánoce kapr (v trojobalu smažená podkova) NEHROZÍ, páč kosti! ;) :)

da ny

Ano, jím. ale méně než dříve.
Je na mne příliš „hladová“. Nemám ráda „české broky“.
Nejraději mám kulatozrnou rýži a Basmati.

Rokio

Ano a také proto, protože jsou zdravé. Rád jím ryby z konzervy.

aliendrone

da ny>>> A na jakou udici ji chytáte? ;) :D :D

jsemjá

arne1: Nachytej si je.