VampGirl

Jíte přesnídávky? 😁

Hlasujte v anketě

Odpovědi
GM

Ne

Když mám volno, snídám tak pozdě, že už přesnídávku nestihnu a když jsem v práci, dostanu se k jídlu nejdříve 6 hodin po ranním vstávání.

oskar

Ano

Záleží kdy snídám,když brzy tak ano v opačném případě ne.

nikolkap

Ne

Neonka

Ano

Pokud máte na mysli dětské přesnídávky, tak je jím ráda i jako dospělá. Nejchutnější se mi zdá borůvková se smetanou, lesní směs a samozřejmě jahodová.
Často dostávám chuť na dětská jídla a v obchodech si pro sebe ráda vybírám mezi potravinami pro miminka a batolata. 🙂

anonym

Ano

Martina S.

Ano

Mousinek

Ano

dávám si ji někdy na krupici

Eseona

Ano

Terryle

Ne

Ta konzistence a barva mi přijde dost nechutná, nemůžu si pomoct. Chuťově to není až tak zlý, ale člověk by se na to nesměl koukat… :)

Pavel1212

Ano

No určitě! :D

Aším

Ne

Sonka Pop

Ježisi, no jasně… tyhle přesnídávky ani nekupuju. My kupujeme pouze kvalitní přesnídávky, aby dětem daly přesně to, co mají. Proto kupujeme jen ty od Sunárku https://www.su­nar.cz/prikrmy-do-rucicky/. Doporučuju.