Avatar uživatele
kikinka2210

Jíte maso??

Jíte maso?Jestli ne napiště proč :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dudu před 4838 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

Jím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Ano, maso jím velmi často a rád z několika důvodů:

  • vyrostl jsem v rodině, kdy děda, otec a bratr byli řezníci a doma jsme měli obchod maso a uzeniny
  • mám krevní skupinu nula a proto moje tělíčko konzumaci masa přímo vyžaduje
  • coby diabetik II. stupně mám doporučeno omezovat /mimo zeleniny/ přílohy a jíst především vařené libové maso všeho druhu.

Omlouvám se všem vegetypům, ale bez denní a pravidelné konzumace masa se prostě neobejdu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já ho nejím,já ho přímo žeru. 🙂
Doplňuji:
Uf,teď jsem spořádal kus uzeného bůčku,pochopitelně s chlebem,nejsem surovec! 🙂

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano jím,protože mi chutná,takovej gulášek ze zeleniny asi moc dobře uvařit nejde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Radak

Jím, bez masa to není ono.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Maso je důležitým zdrojem bílkovin a četných minerálů které se obtížně získávají z rostlin, přestože zastánci vegeteriánství tvrdí opak. Je důležité pro rozvoj mozku, dokonce jsou studie které uvádějí, že díky tomu, že naši předkové začali programově lovit zvěř, zvýšila se jim inteligence (jak to dopadlo dnes vidíme všichni).
Maso mají rády i opice – jsou i na filmový materiál zaznamenány přímo cílené lovy menších savců a ptáků tlupami paviánů, šimpanzů apod.
City a emoce kterými se zdůvodňuje, že maso se nemá jíst je pokrytectví – je prokázáno, že i rostliny reagují na ničení.
Otázka je jak se maso vyrábí – od narození až po prodej na pultech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elk

Samozřejmě, kdybych ho nejedl, byl bych sám proti sobě, ostatním pro srandu a necítil bych se plnohodnotným člověkem. Nechci uschnout na bylinách.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek