BEAES

Jíte, i když nemáte hlad??

Nejlepší odpověď
led

vtedy, keď viem, že dlho sa nedostanem k jedlo – z nejakého dôvodu nebude čas – stotožním sa s naším prapredkom – pračlovekom a najem sa do zásoby. ale chvalabohu nie je to často (bola by som už ako sud)

Další odpovědi
anonym

vždy jsem se držela přísloví ,jez abys žila,nežij abys jedla,bohužel poslední dobou toto přísloví úspěšně porušuji

Jahoda

Jím jenom tehdy pokud mám hlad. Když mám na něco chuť, mlsám. A stejně jako PostApMan – nemusí jít vždy jen o sladké 🙂

pondělí

člověk by měl právě jíst když nemá hlad,jak dostane hlad je už pozdě,tělo se začne bouřít a díky mětabolizmu pak drží hotovost na větší ukládání zásob,tedy tuku a hlavně jak je hlad a začneme jíst ,tak mozek to pozná až asi za 15 minut,a tím se přejídáme,nebo plníme nepotřebně

PostApMan

Samozřejmě, přecpávání a nebo jedení z nudy je asi stinnou stránkou mnoha lidí – každý někdy dostane na něco chuť ne? :)
Mě osobně to postihne v noci nebo na večer, kdy na něco prostě dostanu chuť a dám si to ( a né vždy se jedná o něco sladkého).

ReHu

Snažím se.

quentos

zdůvodňuju si to podobně jako Jahoda – když nemám hlad, nejím, jenom mlsám ;{))> takový perník přece není „jídlo“ ;{))>

kvikal

někdy je jenom chuť

Vicki

Ano často(a pak cvičím-hrůůůza,všechno mi chutná):-)).

anonym

Někdy jím i když nemám hlad. Ovšem jindy nejím ani když nemám hlad.