Avatar uživatele
BEAES

Jíte, i když nemáte hlad??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? led, annas, Miroslavst, Jahoda, dudu, BENYTA před 4992 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

vtedy, keď viem, že dlho sa nedostanem k jedlo – z nejakého dôvodu nebude čas – stotožním sa s naším prapredkom – pračlovekom a najem sa do zásoby. ale chvalabohu nie je to často (bola by som už ako sud)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

vždy jsem se držela přísloví ,jez abys žila,nežij abys jedla,bohužel poslední dobou toto přísloví úspěšně porušuji

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Jím jenom tehdy pokud mám hlad. Když mám na něco chuť, mlsám. A stejně jako PostApMan – nemusí jít vždy jen o sladké 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pondělí

člověk by měl právě jíst když nemá hlad,jak dostane hlad je už pozdě,tělo se začne bouřít a díky mětabolizmu pak drží hotovost na větší ukládání zásob,tedy tuku a hlavně jak je hlad a začneme jíst ,tak mozek to pozná až asi za 15 minut,a tím se přejídáme,nebo plníme nepotřebně

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PostApMan

Samozřejmě, přecpávání a nebo jedení z nudy je asi stinnou stránkou mnoha lidí – každý někdy dostane na něco chuť ne? :)
Mě osobně to postihne v noci nebo na večer, kdy na něco prostě dostanu chuť a dám si to ( a né vždy se jedná o něco sladkého).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Snažím se.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

zdůvodňuju si to podobně jako Jahoda – když nemám hlad, nejím, jenom mlsám ;{))> takový perník přece není „jídlo“ ;{))>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kvikal

někdy je jenom chuť

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Ano často(a pak cvičím-hrůůůza,všechno mi chutná):-)).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Někdy jím i když nemám hlad. Ovšem jindy nejím ani když nemám hlad.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek