Kulpix

Jíte houby?

Já je nesnáším. Co Vy?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
brillant

ANO.

dubraro

ANO.

Ano a rád.

Karolínka <3

ANO.

Slanina007

ANO.

quentos

ANO.

Ano a rád je sbírám, ale letos jsem na ně ještě téměř nenatrefil. Jednou to dalo na guláš a bramboračku, od té doby nic.

Tw!st

ANO.

Drap

ANO.

Ano, téměř všechny jedlé

Dochy

NE.

Ne, v dětství vypěstovaná averze (musí se jíst všechno a přitom mně ten pocit kluzké gumové hmoty v puse a krku dělal zle). Kvůli tomu jsem začal nesnášet houby v jakékoli podobě (i v úpravě kdy mi původně nevadily). Teď se toho pomalu zbavuju, averze už není tak velká, ale stále se jim spíše vyhýbám.

T.Ko

NE.

Nevoní mi, nechutnají mi, vadí mi ten slizský pocit a také to, že jsem ještě neviděla nečervivou houbu.

marci1

Jiná odpověď》

Jím, ale ne úplně všechny. Sušené hřiby, hlívu ústřičnou, žampióny dávám skoro všude.
Třeba jíst „Jidášské ucho“ (které je téměř ve všech čínských jídlech) je jako chroupat ucho opravdové. Křupe. 🙂

Pavel68

Jiná odpověď》

pouze žampiony

bububabu

ANO.

Lucyfer

NE.

Záleží na okolnostech. Třeba na pizze bych je asi dokázala sníst, ale nesnáším je v omáčkách – vypadá to pak jako slimáci. Nebo takové ty gumové kousky z jídelen… Jinak čerstvou houbu z lesa mi nedělá problém očistit a nevadí mi ani ta vůně. Horší je to pak v procesu sušení. To je tah, že by se z toho jeden poblil 😁 A už vůbec se mi nechce myslet na ty nakládané hrůzy ve sklenicích – to je zločin i u zeleniny.

da ny

ANO.

Zbožňuji je (mám štěstí, vždy nějaké dostanu, i sušené)
… v „horším případě“ (když dojdou) koupím také žampiony a hlívu ústřičnou.
Letos jsem si jich opravdu užila ;.), na kamnech stojí bramboračka s houbami…

Lucyfer

  • Ještě bych dodala: žampiony v trojobalu – smažené, to mi chutnalo. Podobně jsem měla jednou nějakou obří píchavku udělanou jako řízek – chuťově skoro k nerozeznání od kuřecího masa. Ale celkově SPÍŠ NE. Raději je fotím.