Avatar uživatele
Kulpix

Jíte houby?

Já je nesnáším. Co Vy?

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 2709 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
brillant

ANO.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dubraro

ANO.

Ano a rád.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Karolínka <3

ANO.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Slanina007

ANO.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

ANO.

Ano a rád je sbírám, ale letos jsem na ně ještě téměř nenatrefil. Jednou to dalo na guláš a bramboračku, od té doby nic.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tw!st

ANO.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

ANO.

Ano, téměř všechny jedlé

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

NE.

Ne, v dětství vypěstovaná averze (musí se jíst všechno a přitom mně ten pocit kluzké gumové hmoty v puse a krku dělal zle). Kvůli tomu jsem začal nesnášet houby v jakékoli podobě (i v úpravě kdy mi původně nevadily). Teď se toho pomalu zbavuju, averze už není tak velká, ale stále se jim spíše vyhýbám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
T.Ko

NE.

Nevoní mi, nechutnají mi, vadí mi ten slizský pocit a také to, že jsem ještě neviděla nečervivou houbu.

Upravil/a: T.Ko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Jiná odpověď》

Jím, ale ne úplně všechny. Sušené hřiby, hlívu ústřičnou, žampióny dávám skoro všude.
Třeba jíst „Jidášské ucho“ (které je téměř ve všech čínských jídlech) je jako chroupat ucho opravdové. Křupe. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pavel68

Jiná odpověď》

pouze žampiony

Upravil/a: Pavel68

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bububabu

ANO.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucyfer

NE.

Záleží na okolnostech. Třeba na pizze bych je asi dokázala sníst, ale nesnáším je v omáčkách – vypadá to pak jako slimáci. Nebo takové ty gumové kousky z jídelen… Jinak čerstvou houbu z lesa mi nedělá problém očistit a nevadí mi ani ta vůně. Horší je to pak v procesu sušení. To je tah, že by se z toho jeden poblil 😁 A už vůbec se mi nechce myslet na ty nakládané hrůzy ve sklenicích – to je zločin i u zeleniny.

Upravil/a: Lucyfer

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

ANO.

Zbožňuji je (mám štěstí, vždy nějaké dostanu, i sušené)
… v „horším případě“ (když dojdou) koupím také žampiony a hlívu ústřičnou.
Letos jsem si jich opravdu užila ;.), na kamnech stojí bramboračka s houbami…

Upravil/a: da ny

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Lucyfer

  • Ještě bych dodala: žampiony v trojobalu – smažené, to mi chutnalo. Podobně jsem měla jednou nějakou obří píchavku udělanou jako řízek – chuťově skoro k nerozeznání od kuřecího masa. Ale celkově SPÍŠ NE. Raději je fotím.

před 2604 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek