sottka

Jíte holuby z nosu?

Nejlepší odpověď
Berušinka

Pozor, i když se to na první pohled nezdá je to „zdravé“, jak nám říkala naše profesorka, která je na velmi dobré úrovni.
Když totiž pozřeme naše „nudle“ nebo prostě ten hlen, na který se nabalí nečistoty z okolního prostředí (tedy i viry a bakterie), tak jde do žaludku – a tam typy těch virů a bakterií, kteří jsou zrovna aktuální (třeba chřipka v zimě apod.) „najdou“ naše bílé krvinky, které okamžitě reagují zvýšením svého počtu – tudíž jsme pak daleko odolnější vůči „okolnímu vlivu“. Jednou větou – posiluje imunitu.

Další odpovědi
coco

Jo a ještě si k tomu cvrnknu do kalhotek smíchy…

barnajka

Kategorie „Jídlo a vaření“ – tak to se ti fakt povedlo :D Hádám, že sottka je beztak jenom další identita žolíka – ty otázky by tomu odpovídaly :D

tom004

A jakou otázku jsi vlastně chtěl/a položit?

dougie

Docela nechutné :/

mosoj

Nejlepší jsou s tatarkou!! Ani kečup není k zahození.
V televizi dporučovali nevařit ani nesmažit !
Prostě jako ústřice.

anonym

ANO jíme 😁

Fun1k

Ano a rád. :D

masakrmen

Mě to nechutná :D já to lepím na nábytek :D

tuCZek

… TO JE HNUS VELEBNOSTI !