Avatar uživatele
jirka F

Jíte čokoládu tak, že ji máte během 30 minut snědenou, nebo ulamujete po kusech?

Já asi jak kdy.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? marci1, UltraFan, aliendrone před 1678 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kelt

Odpoveď byla označena jako užitečná

To je různé. Některé pseudočokolády sním třeba do 10 minut, loupu si čtverečky a vkládám do úst. Vzpomínám si, že v jednom mém bývalém pracovišti chodila paní prodávat různé druhy čokolády, a vždycky jsem kupoval nad 200 Kč a říkal jsem jí, že chci vrátit peníze, protože mi čokoláda měla vydržet několik měsíců a nevydržela ani do večera.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?jirka F Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

„Loupete po kusech“? Asi nerozumím. 30 minut? To bych potřeboval cca osm tabulek, aby mně to TAK TRVALO! (;

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Jak kterou … 🙂
Tuhle jím určitě déle než 30 minut: http://hustavi­dea.cz/mega-cokolada
5 sardinek sním za chviličku: https://www.co­kobanka.cz/michel-cluizel---5-mlecnych-cokoladovych-sardinek-v-konzerve/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Čokoládu téměř nejím. Semotamo (když mě honí mlsná) ségře nebo tak ulomím kousek, ale nedovedu si představit, co se s tabulkou čokolády dá provádět CELÝCH 30 minut! Určitě to bude HODNĚ perverzní, tak to sem raději nepiš, dokud to neprokonzultuješ s Keplerem či alespoň s nějakým menším odborníkem. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
UltraFan

Čokoláda mi vydrží maximálně 5 minut. Obecně mám problém „vychutnávat“
Když mi něco chutná tak to musím prostě sníst rychle aby mi to někdo nesnědl 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Ta na obrázku vypadá na hořkou. Tu bych žral možná i týden. Za mlada jsem byl schopnej klasickou čokoládu (ale mléčnou) zvládnout na posezení. Teď už si ji většinou nechávám na pár dní. Pokud sežeru najednou půlku, necítím se úplně dobře.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek