n_kodies

Jít na výšku do Prahy, nebo ne?

Jsem z Moravy a dělám střední školu. Přemýšlím jestli jít po střední na vysokou. Docela jsem přemýšlela o Umprum v Praze ale nevím jestli bych to zvládala. Myslíte že mám jít na výšku do Prahy nebo zůstat na Moravě jen se střední?

Odpovědi
Ametyst

To jsou 2 otázky v jedné: zda jít vůbec na vysokou a zda jít z Moravy do Prahy. No jestli mas talent, jdi do toho.

Edison

A jak to máme vědět? Je to tvůj život, je to Tvoje rozhodování.