jit na koupálko nebo ješte den počkat?

mela jsem menzes od pondeli 13. a ted mam jen menší výtok..minulý rok jsem šla i s timhle a vpoho.. myslite že bych mohla na koupalište když je tak hezky??nebo at to ješte vydržím do zítřka??)
Doplňuji:
Já tampony nepiužívam..Ale tak neni to výtok jako před tim ale je to skoro bílý jako obvykle…

Nejlepší odpověď
ANONYMKA-248

Tak si dej tampon a budeš mít sto procentní jistotu že žádný zánět nedostaneš ;)
Doplňuji:
No tak v tom případě můžeš jít, ale stejně přijde den kdy si ten tampon stejně dáš ;)

Další odpovědi
terry

Zkus nějaký minitamponek.
A.....příště lépe vol kategorii. Myslím, že toto do aktualit nespadá.