Zepple

Jít či nejít do školy?

Mám teplotu 37, 2…, ale necítím se zas nějak moc špatně… Mám nebo nemám jít do školy? Já nevím… Nechci zarmoutit rodiče, oni každé moje nemoci moc prožívají… :(

Nejlepší odpověď
panenka

Pokud se opravdu cítíš dobře a není ti zle tak do školy běž pokud ale budeš mít teplotu zítra doporučuji ti zajít k lékaři a zůstat doma.

Další odpovědi
Lásenka

Se zvýšenou teplotou raději nechoď, možná je to začínající nemoc,když zůstaneš doma o to dřív se uzdravíš.

rosa

Pokud se celkem cítíš dobře, do školy běž. Pokud na tebe něco leze, tak se to 24 hodin projeví. Někdy i nějaké vypětí způsobí trošičku zvýšenou teplotu.

TomášVV

Radši bych zůstal doma protože se můžeš pozvracet nebo ti nebude nejlíp 1 den ve škole nic neudělá.Mě paní učitelka vždy žíkala: pokud je někomu zle a necítí se dobře nemá co ve škole dělat.