Kelt

Jistě si, hlavně vy starší, vzpomenete na pana „Malíře“, který nás opustil?

Už od mládí jsem miloval jeho obrázky, které byly v obrázkových knihách a měl jsem rád jeho programy v televizi. Zemřel Miloš Nesvadba, člověk, který rozdával dobrou náladu a optimismus. Ten nám bude chybět.

Nejlepší odpověď
Emefej

Včera jsem o něm s manželkou mluvili. Vzpomínali jsme, jak ho naše děcka měla ráda. Mě osobně se nejvíc líbily jeho kresby psů – to, jak čárkami znázorňoval vrtění ocasem.

Další odpovědi
Drap

Vzpomněl jsem si už včera.

Kepler

Já si ho nejvíc pamatuji jako kreslíře a herce pro děti, i když měl záběr mnohem širší. Ani jeho syn Michal se neztrácí. Fajn člověk.