arygnoc

Jiří Grossman by dnes mal 70.

pouštíte si někdy jeho scénky, které „napáchal“ s Miloslavem Šimkem?
Které?

Nejlepší odpověď
anonym

Žemle mě dostala!

Další odpovědi
tom004

Mám snad všechna LP,která s nimi vyšla.A vybrat scénku,třeba,školní výlet do Plzně,jak chovali doma vepře,první taneční,cesta vlakem na lyže,ap.Nejsou to přesné názvy,jenom připomenutí scének.Je jich mnohem víc.Byli skvělá dvojka.

Drap

Všechny jejich scény, obzvláště potom jejich povídky jsou nepřekonatelné