Fakes147852

Je mi 14 let a chtěl bych vypadat jinak, tedy změnit tvar těla, hlavy, rukou a nohou. Je to možné?

Chtěl bych vypadat jinak úplně změnit tvar těla hlavy rukou a nohou dá se to je mi 14 let

1. Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

2. Jiný clovek – není otázka.

Nejlepší odpověď
elkon

Navštiv psychologa. Ten tě z takových ptákovin pomůže.

Další odpovědi
Lgee

Ty si autista? Nebo motorista?

Kelt

Je škoda, že sis nevzpomněl dříve. Před 14 lety a že nejsi u indiánů, kteří dávají narozeným dětem na hlavu dřevěné desky aby se jim změnil tvar lebky. Něco můžeš dosáhnout cvičením v posilovně, na něco plastiku. Ale proč. Nezáleží jak vypadáš, ale co máš v sobě. Takový Roosvelt byl na vozíčku a byl to jeden z nejlepších prezidentů USA. Co takoví lidé, kteří nemají ruce nebo nohy. Ti by brali okamžitě funkční orgány. A navíc, nemůžeš o sobě rozhodovat, nemáš ještě OP. Takže se poraď s rodiči. Možná že tě tak seřežou, že se ti změní tvar těla , hlavy rukou i nohou.

FlAsh_7

Začni cvičit, mě to pomohlo.

marci1

Buď rád, že tělo, hlavu, ruce i nohy máš. 🙂 Jsou tací, kteří některé části těla nemají.
Ve 14 letech je to normální. Každý chce vypadat jinak. Časem se ještě tvé tělo změní.
🙂

Kryšpín

Požádej ruskou firmu Face App sídlo Petrohrad

Edison

Jistě že lze. Můžeš skločit třeba do příslušně velké šrotovačky. Pak Tě nikdo nepozná jinak, než podle DNA.

nyjono

marci1, každý? Mne to teda nikdy nenapadlo.