Avatar uživatele
Fakes147852

Je mi 14 let a chtěl bych vypadat jinak, tedy změnit tvar těla, hlavy, rukou a nohou. Je to možné?

Chtěl bych vypadat jinak úplně změnit tvar těla hlavy rukou a nohou dá se to je mi 14 let

1. Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

2. Jiný clovek – není otázka.

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1739 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

Navštiv psychologa. Ten tě z takových ptákovin pomůže.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lgee

Ty si autista? Nebo motorista?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Je škoda, že sis nevzpomněl dříve. Před 14 lety a že nejsi u indiánů, kteří dávají narozeným dětem na hlavu dřevěné desky aby se jim změnil tvar lebky. Něco můžeš dosáhnout cvičením v posilovně, na něco plastiku. Ale proč. Nezáleží jak vypadáš, ale co máš v sobě. Takový Roosvelt byl na vozíčku a byl to jeden z nejlepších prezidentů USA. Co takoví lidé, kteří nemají ruce nebo nohy. Ti by brali okamžitě funkční orgány. A navíc, nemůžeš o sobě rozhodovat, nemáš ještě OP. Takže se poraď s rodiči. Možná že tě tak seřežou, že se ti změní tvar těla , hlavy rukou i nohou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FlAsh_7

Začni cvičit, mě to pomohlo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Buď rád, že tělo, hlavu, ruce i nohy máš. 🙂 Jsou tací, kteří některé části těla nemají.
Ve 14 letech je to normální. Každý chce vypadat jinak. Časem se ještě tvé tělo změní.
🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Požádej ruskou firmu Face App sídlo Petrohrad

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Jistě že lze. Můžeš skločit třeba do příslušně velké šrotovačky. Pak Tě nikdo nepozná jinak, než podle DNA.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
nyjono

marci1, každý? Mne to teda nikdy nenapadlo.

před 1739 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek