ThePonti

Jiná grafická karta

Koupil jsem si na Alza.cz počítač Acer Aspire V3–771G, nicméně grafická karta v NTB neodpovídá tomu, co je na webu i na samolepícím papírku na NTB.
Odkaz na NTB: http://www.al­za.cz/acer-aspire-v3-771g-gray-d500832.htm
Místo této grafické karty je v NTB Intel HD Graphics 4000. Myslíte, že to mám reklamovat? Děkuji
Doplňuji:
Díky moc za odpověď, procesor je i5, všude je napsáno že má mít tu NVidii, takže v pátek budu reklamovat;)

Odpovědi
cochee

Tento notebook může pod stejným označením obsahovat různý hardware. Důležité je rovněž, co je napsáno na dodacím listu. Intel HD 4000 není grafická karta v pravém smyslu, je to grafický subsystém obsažený přímo v procesoru Intel i7. Asi se spletli, reklamuj.
Doplňuji:
I některé novější modely i5 mají intel HD4000, to ale na tom nic nemění, reklamuj.