AVATAR666

Jídelníček batolete

Do školy potřebuji jídelníček batolete a nikde ho nemůžu najít prosím pomozte…

Nejlepší odpověď
afro.minerva

Nevím, jestli ti pomůžu, ale naše malá má takovýto režim – je jí dest a půl měsíce:

Ráno (kolem šesté) – 210 ml umělého mléka
Dopoledne (kolem deváté) – banán, ovocná přenídávka
V poledne (kolem 11–12 h) – masozeleninové jídlo s těstovinami a nebo rýží a nebo bramborem
Asi ve dvě odpoledne – jogurt s ovocem a nebo ovocnou přesnídávkou
Ve čtyři – v pět odpoledne (podle toho jak spiká) – 210 ml umělého mléka
V sedm – v půl osmé večer (podle toho jak má hlad) – jáhlová a nebo třírznná mléčka kaše z podílem umělého mléka (asi ze 150 ml napůl mléka a vody)
V devět večer – 210 ml umělého mléka.

Mezi tím kdykoliv si řekne tak ráno 100 ml čaje s vitamínem D a floridem, přes den 250 ml ovocné šťávičky většinou Hamánek zředěná 1:1 převařenou kojeneckou vodou, večer a na noc – čajíček.

No, snad ti to pomůže.

Další odpovědi
Blecha

To je náhoda, před 15 minutama jsem také položil takovouto otázku :D