zelenac

Jaký bych měl dodržovat jídelníček?

Je mi 17 a vážím kolem 64 kil na mých 181 cm … začal jsem cvičit, ale víc jak cvičení je prý jídelníček. Nikde nemůžu najít nějaký návod nebo rady. Vůbec nevím čeho bych měl jíst víc a čeho míň a v jakých intervalech. Prosím poraďte jestli máte nějaké zkušenosti :))

Odpovědi
Baromut

Zajdi si za nutričním poradcem, ten ti oiradí nejlíp ;) Jinak obecná zásada hodně bílkovin a jíst kvalitní jídlo.

marci1

Váhu máš nižší, než je průměr v Tvém věku a vzhledem k Tvé výšce (viz zdroj). Zdravý jídelníček je předpokladem, abys by zdravý a cítil se dobře. Kvalitní bílkoviny, převážně ryby, krůtí a kuřecí maso, velké množství zeleniny. 🙂

Zdroj: http://ciselnik­.artega.cz/pru­merny_vek_a_va­ha_ditete_dle_ve­ku.php