Miroslavst

Ježiši, to bude průšvih!! Co říkáte?

Prý bádají jak číst sny. To teda bude průšvih. Taky se vám zdá o tom, co druzí nemusí vědět?
No snad se ty sny nebudou publikovat :D
http://www.no­vinky.cz/veda-skoly/215288-americti-vedci-chteji-nahravat-a-cist-lidske-sny.html

Nejlepší odpověď
Mili @

Propána ! I erotické sny????

Další odpovědi
ten který je

No průšvih bude až se ty sny budou nahrávat na nějaký harddisk a potom vypalovat na DVD.Žena si to potom pustí v přehrávači.To bude asi na pár facek.:-DD

rybíz

No docela rád bych se podíval na spoustu svých snů a některé bych si i nahrál.

mosoj

Rybíz : jen jestli to nahraje i ten obvykle chybějící konec, jinak za to nedám ani pětku.

Mousinek

Já se na to těším.Chtěla bch takový přístroj