eva

Jezení pasty

Panenko jak jsem psala že jsem se o jezení pasty bavila se zubařkou (dětskou) tak mi říkala že mám malé (14 měsíců) dávat jakoukoliv pastu kromě Perličky právě proto že ji bude jíst,protože Perlička obsahuje mnohem víc už nevím čeho 🙂 než ostatní pasty a to by později mohlo mít vliv na růst nových zubů,takže perlička se má dávat až dětem které po vyčištění pastu vyplivují.Ale pro váš klid…já jsem synovy taky dávala většinou Perličku když byl malý a teď je mu 9 a nové zuby má v pořádku 🙂.

Nejlepší odpověď
anetadela1

Já jsem toto taky o Perličce četla, ale moje holky taky jinou nechtějí. A my s bráchou jako děti taky měli Perličku a zuby máme ok.

Další odpovědi
panenka

Dobrý den Paní Evo mockrát vám děkuji za vaši odpověd.moje děti syn(2)roky a dcera (6)let jinou pastu nechcou .Né že by ju jedli pořád a neustále ale občas si ju opravdu dají jsem vám velice vděčná že jste mi to napsala s přáním krásného dne panenka

GangstaHelper

Na pastu Odol3detnt varují jeho výrobci. Na obou koncích krabičky, ve které se prodává, je přelepena modrou nálepkou s varováním.

Děti ve věku do 6 roků, varování: Při čištění zubů použíjte množství velikosti zrnka hrachu pod dohledem dospělé osoby, aby se minimalizovalo nebezpečí polknutí. Pokud je fluor prijímaný z jiných zdrojů, konzultujte to se svým zůbním nebo všeobecným lékařem.

Text nálepky je slovensky.