Jezdíváte či jezdívali jste na hrady na rytířské souboje a představení?

Nejlepší odpověď
Drap

Ne. Nějaké akce jsem sice shlédl, ale nikdy mně to nebavilo.

Další odpovědi
Kepler

Ani ne, přišlo mi to tak nějak moc jako v divadle Spejbla a Hurvínka. Žádná krev, jenom řev…:-))

Malvína

Dříve párkrát ano. Vždycky jsem k tomu byla ukecána. Špatné to rozhodně nebylo, ale není to můj šálek kávy.

Rokio

Ano, ale ne na hrady, nýbrž jsem rytířské představení zhlížel na Vinobraní a jednou jsem viděl představení s templáři ve městě, kde žiji.

led

Kepler, ak by tiekla naozajstná krv, to by bola zlá vizitka Tovarišov bojových umení. Tie súboje sú precízne natrénované, aby vizuálne boli naozajstné, ale tu veľakrát ide o milimetre.