Jezdite vlakem?

Nejlepší odpověď
Drap

Občas. Naposledy jsem jel vlakem z vojny.

Další odpovědi
led

Je to lepšie než tlačiť sa v autobuse, dokonca sa môžte aj trochu poprechádzať, pokiaľ cesta vlakom nie je na indický spôsob https://www.in­terez.sk/wp-content/upload­s/2017/02/india-vlak-1.jpg

autacek

Jestli myslíš na režijku, tak ne.

quentos

Ano, když potřebuju někam mimo město, málokdy jedu jinak než vlakem.

Kelt

Asi jednou týdně.

dudu

Ano, docela často a rád. Třeba na jaře cestu krajinou z Brna do Moravského krasu považuji za odměnu, kdy jízdné je za prožitek směšná částka.

jepik

Ano – vlastním senior pas a tento předložím na pokladně ČD , zakoupím si za 350 Kč zakoupím celoroční kupon na Inkartu ČD se slevou 50%.Takže jezdím po České republice za polovic. Letos jsem již procestoval cca 6000 Km. Kultura cestování se hodně a hodně zlepšila oproti minulosti.

GM

Ne, nikdy. Ani si neumím koupit jízdenku.