taxio

jezdíte v autě se zapnutým radiem nebo vypnutým?

Nejlepší odpověď
Deli

Ano vždy

Rádio poslouchám téměř stále, ne však příliš nahlas – chci slyšet případnou sanitku, nebo taky co mi povídá naše mrně ze zadní sedačky.

Další odpovědi
Ella

Ano vždy

bohužel naše autorádio kolabuje při průjezdech kolem stromů, nová anténa neanténa a tak většinou poslouchám mp3 z mobilu :D ale vyjde to na stejno :)

samicek333

Občas jo

Občas vyplé občas zaplé…podle toho co za hudbu vysílají

Jikra

Ano vždy

Nedovedu si představit jízdu bez puštěnýho rádia.Pozor ale žádný duc,duc na plný koule.
Vystačím si s Radiožurnálem a s normální hlasitostí.

aramah

Ano vždy

Pouze potichu a jen když jsem v autě sama.

fablen

Nemám v autě rádio

Nemám tam přední panel, aby mi rádio zloději neukradli. Většinou jezdím skutečně jen malé vzdálenosti a nevyplatilo by se mi rádio zapínat.

Bibinka1111

Ano vždy