hanulka11

Jezdíte rádi v taxíku?

http://www.ces­katelevize.cz/po­rady/101548553­10-taxik/4802-zahrajte-si-na
Musím se přiznat, že bych daleko nedojela.A vy?????

Nejlepší odpověď
www

Rád/nerad, dříve jsem občas jezdil z nutnosti, poněvadž doma byla manželka a ono jaksi už nic jiného nejelo 🙂.
Nyní mne už taxík nehrozí, ale čím dál více kolečkové křeslo 😁. A poněvadž mám kamarády, tak doufám, že by to mohlo probíhat bez znalostních testů! 😁

Další odpovědi
anonym

V tomhle bych jela nerada a ani při jiných příležitostech jsem nerada taxi užívala.Několik let bydlím v místě,kde zaplaťpanbůh,taxík ani neexistuje,protože by se tu neuživil…:D

aramah

Zůstanu u svého autíčka..
Ale zajímavé, ještě tam juknu dík :D

Drap

První tři minuty jsem jel bez problémů. Při jízdě další jsem se snad nestačil ani rozjet