Malvína

Jezdíte rádi na tobogánech?

Využíváte tuto atrakci? Jaké jiné vodní atrakce máte v oblibě? Kde se nachází nejlepší tobogán, který jste sjeli? 🙂

Nejlepší odpověď
Rokio

Ano, rád jezdím na tobogánech, ale nebaví mě čekat frontu na tobogán, pokud je dlouhá. Jinak jsem si vyzkoušel pouze dva tobogány. Ten v Kolíně a tobogán ve městě, kde žiji. Jsou krátké, ale dostačující.

Další odpovědi
jirka F

Ano velmi rád jezdím na tobogánech.Byl jsem na mnoha tobogánech.Nejlepší tobogán pro mě byl zásadně v Litomyšli.

Kepler

Ano, je to vážně prča pro děti i odvážné důchodce, mezi které se počítám. Zatím jsem sice profrčel spíše ty menší. Pak se mi kdysi líbily ty umělé mořské vlny v budapešťských lázních Gelerty. Celkem snadno ženám vykoukly me-e-e- 🙂.

aliendrone

Nooo, schválně co myslíš? Nerad cestuji a PŘESTO jsem se nedávno nechal zlomit na „nejdelší tobogan v ČR“. A to navzdory faktu, že jsem věděl, že řídit bude „100%ní dodržovačka“ (řídit pokud nemusím rezolutně odmítám, doba kdy jsem i na záchod chodil „přes auto“ je dáááávno pryč) a mnohé další nepříjemnosti spojené s cestováním. ;) :)

A víš ty co? Když už jsem tam konečně byl, tak ten největší tobogan zrovna NEBYL V PROVOZU (rozbitá vodní pumpa) – no já myslel, že mě raní mrtvice!!! :D :D :D >> http://www.michal-sokolov.cz/