Avatar uživatele
Malvína

Jezdíte rádi na tobogánech?

Využíváte tuto atrakci? Jaké jiné vodní atrakce máte v oblibě? Kde se nachází nejlepší tobogán, který jste sjeli? 🙂

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Kepler, Barba-kan před 2065 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Rokio

Ano, rád jezdím na tobogánech, ale nebaví mě čekat frontu na tobogán, pokud je dlouhá. Jinak jsem si vyzkoušel pouze dva tobogány. Ten v Kolíně a tobogán ve městě, kde žiji. Jsou krátké, ale dostačující.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jirka F

Ano velmi rád jezdím na tobogánech.Byl jsem na mnoha tobogánech.Nejlepší tobogán pro mě byl zásadně v Litomyšli.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Ano, je to vážně prča pro děti i odvážné důchodce, mezi které se počítám. Zatím jsem sice profrčel spíše ty menší. Pak se mi kdysi líbily ty umělé mořské vlny v budapešťských lázních Gelerty. Celkem snadno ženám vykoukly me-e-e- 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Nooo, schválně co myslíš? Nerad cestuji a PŘESTO jsem se nedávno nechal zlomit na „nejdelší tobogan v ČR“. A to navzdory faktu, že jsem věděl, že řídit bude „100%ní dodržovačka“ (řídit pokud nemusím rezolutně odmítám, doba kdy jsem i na záchod chodil „přes auto“ je dáááávno pryč) a mnohé další nepříjemnosti spojené s cestováním. ;) :)

A víš ty co? Když už jsem tam konečně byl, tak ten největší tobogan zrovna NEBYL V PROVOZU (rozbitá vodní pumpa) – no já myslel, že mě raní mrtvice!!! :D :D :D >> http://www.michal-sokolov.cz/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek