Jezdíte rádi na hory, na lyžovačku?

Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Já na horách bydlím, nikam proto kvůli lyžovačce jezdit nemusím. K nejbližšímu vleku to mám cca 400 m.

Další odpovědi
Drap

Jezdím rád, ale poslední dobou málo

Luxx

hory moc nemusím, protože se tam chodí do kopce.. a to já nerada

lyžovat neumím, na lyžáku v 7. třídě mě věčně museli sbírat ze země.. tehdy to bylo taky naposledy, co jsem viděla lyže

ReHu

Jj. Ráda
A ještě raději, když svítí sluníčko.
Noční lyžovačka je taky úžasná.

Klaproth

Jezdím rád do vysokých hor na túry. Lyžovačku nevyhledávám.

honza19hk

za mě běžky, na kole si dojedu do deštnýho ,kolo tam nechám šup na běžky,teda pokud je sníh. když se mě nechce na kole, vytáhnu tatru 813 8×8. tu nechám u chalupy a zase šup na lyže. tatrovkou si aspoň vyhrnu cestu k chalupě.

anonym

Ne, ale měl jsem rád sáňkovačku!

quentos

Na hory ano, ale jako pěší turista, lyžovat neumím.

lexx

nemám vejbavičku ani to neumím, jet na lyžák kdysi na VŠ (odrbat to nešlo, byl z toho zápočet) byla větší hanba a pohroma než měsíc vojenskýho cvičení a zkoušky na závěr katedry

Kelt

Mám to necelou hodinu na vlek, ale nějak tomu neholduji.

Emefej

Jezdím rád, v mládí i na lyžovačku, dnes už jenom na pěší turistiku.

lota

Ano, ale není na to moc čas.

anonym

Awe, proč nevložíš odpověď, když se ti Jugarovy otázky nezdají stupidní jako Drapovi a samozřejmě i mé osobě?

anonym

Protože bolšev.tupcovi to nevysvětlí.

anonym

Drape,proč zde odpovídáš,když jsou moje otázky stupidní?