ReHu

Jezdíte někdo na koloběžce? Kolik km ujedete průměrně na 1 jízdu? Díky.

Nejlepší odpověď
masakrmen

přibližně 1 Km. Nejezdím nikam moc daleko. Buďto na hřiště nebo na rampy.

Další odpovědi
jendahun

Mám ji od loňska,ale zatím jsem sjel dvakrát z Pusteven a jednou jsem najel asi do deseti km za pivem a obhlídka kraje.Manželka jezdí denně do práce a nemůže si to vynachválit.Rychlost a skladnost.Já mám momentálně trochu zábrany psychické.Přece jenom to není tak rozšířená věc a ostatní koukají jak na blázna.Myslím si ale,že to je super užitečná a praktická věc.