Avatar uživatele
Matthew

Jezdíte někdo autem na Ukrajinu ? Chtěl bych se podívat na pár dní do studentského města Kharkiv (Charkov) :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Wang před 4155 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Dříve jsem jezdila do Lvova přez Polsko, ale zpět na Užhorod a Slovenskem domů. Dnes bych už jela rozhodně autobusem, pokud už bych měla takovou nutkavou potřebu opět navšívit Ukrajinu (což nehrozí).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Monie

Jeďte na dovolenou na Ukrajinu. Vaše auto už tam je. (Kameňák)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Matthew

Jde mi o to, že mám v Charkově pár kamarádů, které bych chtěl navštívit. Problém je, že letenka je tam hrozně drahá, autobusem i vlakem je to skoro až 26 hodin cesty, a na portálech jako je spolujizda, jizdomat a xx dalších jsem nenašel jedinou jízdu tím směrem. Nejlepší spojení je do Kyjeva, ale Kyjev je nějakých 400–450 km ještě od Charkova a jako Čech který nezná azbuku a nedomluví se, si netroufnu tam někde pak hledat jakékoliv spojení na Charkov. A jestli se mohu zeptat, proč u vás nehrozí další návštěva Ukrajiny ? :) Nějaká špatná zkušenost ?

před 4154 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Abych pravdu řekla, ano, zkušenosti nic moc. A to tam ještě nebyl takový binec jakov posledních letech. Zkuste se domluvit s nějakou firmou mezinárodní přepravy. Nějaký kamioňák možná uvítá spolucestujícího, ale pozor, dnes přepadávají i kamiony! Tady na Odpovědích je jeden profil „kamionacka“, zkuste to…

před 4154 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Matthew

Rozhodně děkuji za Váš příspěvek do diskuze. Vše co tak čtu na internetu si většinou protiřečí. Jeden říká, že je to na Ukrajině o hubu, druhý zas že je to jenom taková pověra že vás přepadnou na každém kroku. Jeden že je tam draho, druhý zas že ne. Že vlak je nejlepší spojený, druhý zas doporučuje autobus. Nejlepší nejspíš bude necestovat hlavně sám a nemít velkou hotovost a cenné věci u sebe.

před 4154 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Matthew

spojení **

před 4154 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek