bobánek

Jezdíte na zimní dovolenou? A jestli ano tak kam?

Nejlepší odpověď
anonym

do teplých krajů,my se právě z jedné dovči vrátili,a tak si ted musím zvyknout na zimu,ale nejde mi to třepu se jako ratlík neměla jsem se vracet taková zima,tolik sněhu brrr

Další odpovědi
panenka

Ano jezdím na naši chatu do Koutu nad Desnou strýc tam má i bazén takže se tam dá vyřádit jak v létě v bazéně tak i v zimě na sněhu 🙂

fofbal

To záleží na věku a finančních možnostech.
Obvykle- mladí milující sníh do rakouských a francouzských hor. Kdo má rád teplo- zámořské státy a destinace mořských pláží.
Jinak- česká klientela normálních rodin bere Krkonoše, Šumavu, Beskydy a také i Moninec.

nikolkap

Já jsem jela na zimní dovolenou na hory protože v létě jezdíme k moři a v Evropě je podle mě na koupání v moři zima a na nějakou Afriku nejsou peníze když jsou Vánoce.

MiluskaN3

My v zimě chceme jet na dovolenou, určitě. Hrozně se těším, v té kose někam do teplíčka, nějakou exotiku určitě vybereme, ještě nevíme přesně jakou, kam ale už se díváme a pomalu vybíráme, narazila jsem na dobré stránky www.limestravel.cz
Kde mají fajn nabídky, tak třeba něco už vybereme. A třeba se to někomu bude i hodit.
PS: hrozně mě láká Thajsko, ale to nvm esi vyjde, to je asi moc drahé.

Margarett

My byli v zimě jednou na dovolené, letos jsme si říkali, že možná bychom mohli taky, ještě nevíme.
MuluskaN3 to mě taky láká Thajsko, tak snad to někdy vyjde :)
Jinak ty stránky, co jsi sem psala, tam jsou fajn dovolené a za dobré ceny, to se možná bude hodit :)

MiluskaN3

No právě, to Thajsko, že..
JJ mají tam fajn ceny, práve!
Jako včera jsem si s přítelem řekli, že bysme možná oželeli Vanoce, jako dárky atd. A místo toho bysme prostě dali penízky do toho Thajska a jeli bysme :)
Tak si to ještě musíme promyslet, ale možna bych byla i pro. Fakt se tam chci podívat.

MarkettB

jeee vážně? Tak to ti závidim! Snad se tam taky brzy podívám. Já vybírám něco cenově dostupnějšího pro mě, ale zatím vedou nabídky na těch webovkách, co jsi poslala na tom Lime. Travel. Mají tam toho mraky.

MiluskaN3

To mají, asi taky budem kupovat tam, už máme vyhlídle nabídky :) Rozhodla jsem se, že do toho půjdem :)
Hrozně se těšim, jen už bysme to asi měli nějak pořešit.