Avatar uživatele
bobánek

Jezdíte na zimní dovolenou? A jestli ano tak kam?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Miroslavst, dagry, Losos, anonym před 4862 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

do teplých krajů,my se právě z jedné dovči vrátili,a tak si ted musím zvyknout na zimu,ale nejde mi to třepu se jako ratlík neměla jsem se vracet taková zima,tolik sněhu brrr

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Ano jezdím na naši chatu do Koutu nad Desnou strýc tam má i bazén takže se tam dá vyřádit jak v létě v bazéně tak i v zimě na sněhu 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
fofbal

To záleží na věku a finančních možnostech.
Obvykle- mladí milující sníh do rakouských a francouzských hor. Kdo má rád teplo- zámořské státy a destinace mořských pláží.
Jinak- česká klientela normálních rodin bere Krkonoše, Šumavu, Beskydy a také i Moninec.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nikolkap

Já jsem jela na zimní dovolenou na hory protože v létě jezdíme k moři a v Evropě je podle mě na koupání v moři zima a na nějakou Afriku nejsou peníze když jsou Vánoce.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
MiluskaN3

My v zimě chceme jet na dovolenou, určitě. Hrozně se těším, v té kose někam do teplíčka, nějakou exotiku určitě vybereme, ještě nevíme přesně jakou, kam ale už se díváme a pomalu vybíráme, narazila jsem na dobré stránky www.limestravel.cz
Kde mají fajn nabídky, tak třeba něco už vybereme. A třeba se to někomu bude i hodit.
PS: hrozně mě láká Thajsko, ale to nvm esi vyjde, to je asi moc drahé.

před 3497 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Margarett

My byli v zimě jednou na dovolené, letos jsme si říkali, že možná bychom mohli taky, ještě nevíme.
MuluskaN3 to mě taky láká Thajsko, tak snad to někdy vyjde :)
Jinak ty stránky, co jsi sem psala, tam jsou fajn dovolené a za dobré ceny, to se možná bude hodit :)

před 3494 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MiluskaN3

No právě, to Thajsko, že..
JJ mají tam fajn ceny, práve!
Jako včera jsem si s přítelem řekli, že bysme možná oželeli Vanoce, jako dárky atd. A místo toho bysme prostě dali penízky do toho Thajska a jeli bysme :)
Tak si to ještě musíme promyslet, ale možna bych byla i pro. Fakt se tam chci podívat.

před 3484 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MarkettB

jeee vážně? Tak to ti závidim! Snad se tam taky brzy podívám. Já vybírám něco cenově dostupnějšího pro mě, ale zatím vedou nabídky na těch webovkách, co jsi poslala na tom Lime. Travel. Mají tam toho mraky.

před 3476 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MiluskaN3

To mají, asi taky budem kupovat tam, už máme vyhlídle nabídky :) Rozhodla jsem se, že do toho půjdem :)
Hrozně se těšim, jen už bysme to asi měli nějak pořešit.

před 3469 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek