Alesh

Jezdíte na kole?

Nejlepší odpověď
anonym

málo (1 - 500 km/rok)

A nepřejíždíme přitom schválně slimáky a používáme přilbu. (Tazatel ví o co go).

Další odpovědi
Terryle

málo (1 - 500 km/rok)

jsa z vysočiny, kde mě ty kopce pokaždé naprosto zničí, se už několik let na kolo neodvažuju. Dokážu za den ujít pěšky větší vzdálenost, než ujedu na kole, a mám z toho mnohem lepší pocit a nejsem tak zničená. Kolo jedině do nížin. Až si ho odtáhnu do Prahy, tak ho snad zase vezmu na milost…

quentos

na kole jezdit neumím

… jedna z mých nejlepších kamarádek by patřila do úplně tý opačný kategorie, 5001+ ;{)>

DDarent

málo (1 - 500 km/rok)

Promiň, ale kdybysme najeli 5000km+ Tak bysi moh jet z Portugalska až do Mosvy!!!!!!

151kbar151

málo (1 - 500 km/rok)

Tak 85km/rok a čím dál míň.

Fildas

málo (1 - 500 km/rok)

Jen tak…

casey

málo (1 - 500 km/rok)

mam chatu v kopcovitem terenu, casto se musi pesky, ci z kopce brzdit tak, ze zadni kolo stoji a jedete porad dal a tak si myslim, ze 500km neni malo, ale dost. Dnes jsem dal 15km a do ted deficit tekutin dohanim plzni.

vivatis2-

poměrně hodně (2001 - 5000 km/rok)

Hodně toho najezdím v létě.

baghira

průměrně (501 - 2000 km/rok)

Střelil jsem to odhadem, protože na kole jezdím a rád, ale v životě mě nenapadlo to měřit.

panenka

průměrně (501 - 2000 km/rok)

dědapetr

vůbec, ale na kole umím (0 km/rok)

DusanOrlik

málo (1 - 500 km/rok)

ten který je

málo (1 - 500 km/rok)

MrGandy

průměrně (501 - 2000 km/rok)

GM

vůbec, ale na kole umím (0 km/rok)

funky

průměrně (501 - 2000 km/rok)

coco

málo (1 - 500 km/rok)

Syd

na kole jezdit neumím

Alesh

Dr.Axl: Zrovna včera se mi jich pár vběhlo pod kolo, nemůžu za to, že se nerozhlídli. 🙂
Co se helmy týče, tak to fakt netuším, o co jde?!

anonym

Narážka byla jen na slimáky, helma je spíše obecný projev zodpovědnosti, byť není povinná a pro hloubavé lehká ironie, pokud by jezdec na těch slimácích uklouzl.

Alesh

DDarent: Nemyslím v lajně, ale za rok! 🙂 Kolega v práci dává za rok okolo 13 tis., to by se zvládl i vrátit zpátky a ještě jednou tam dojet, co? 😉 Jinak je to ročník 1952, takže klobouk dolů …

anonym

Je fakt, že laikům se to zdá hodně, ale také znám pár cyklistů, kteří jezdí v partě na pravidelné tématické víkendové výlety, kdy udělají i 200–300km, takže za rok se to nasčítá.
A ddarent moc dobře ví, že je to v souhrnu, jen se pokouší o nemotorné vtípky, spolu se 151něco, tu zastupují pár infantilních respondentů.