Rico

Jezdíte na kole?

Kdo z vás rád jezdí na kole někam do terénu?Myslím tím to že třeba jezdí převážně v lesích nebo na těžko sjízdných trasách.Já jsem takový typ bikera který nerad jezdí hezky u cesty pomaličku ale vyžívám se v ježdění v lese,po skalnatých cestách a nikdy nejedu pomalu :)

Nejlepší odpověď
panenka

Na kole jezdím hrozně ráda 8 km od nás máme velmi pěkný zámeček s občerstvením(špe­káčky,nanuky,li­mo,káva atd) s velkou loukou a průlezkamy pro děti,tak si tam vždycky přes les zajedem.

Další odpovědi
roxy52

Díky tomu,že zdražují benzín,tak mám úplně nový kolo.Moje představy o ježdění, byli krásný,ale dopadlo to tak,že moje jízda byla jenom z prodejny kol domů a od té doby je hezky uzamčené ve sklepě.Když mám možnost někam vyjet,tak si to zase rychle rozmluvím (budˇ je zima,nebo naopak teplo,nebo fouká vítr…atd.).Ale to je moje lenost.